ŠKODA BIKE OPEN TOUR

CYKLOTÚRA PRE KAŽDÉHO
A S KÝM BAJKUJETE VY :-)

Preteky ŠKODA BIKE OPEN TOUR


ŠKODA Svätojurský MTB maratón

ŠKODA Svätojurský MTB maratón

Tradičné otváracie preteky letnej MTB sezóny v oblasti Malých Karpát, ktorý organizujú cyklisti pre cyklistov. Hlavným organizátorom je Cyklistický klub S vätý Jur, ktorý má viac ako 30 aktívnych pretekárov-účastníkov a víťazov MTB maratónov na Slovensku i v zahraničí. Medzi organizátorov patria traja majstri Slovenska a dve víťazky Slovenského pohára. Toto je zárukou kvalitného podujatia.

ŠKODA Dohňany - Púchov Trophy

ŠKODA Dohňany - Púchov Trophy

CK EPIC Dohňany - Cyklistický klub s dlhoročnou tradíciou a úspešný organizátor Majstrovstiev Európy v horskej cyklistike, etapy Tour de Pologne a mnohých ďalších cyklistických podujatí si pre vás pripravil 1. ročník maratónu ŠKODA Dohňany - Púchov Trophy, kde si všetci cyklisti a nie len ostrieľaní bikeri prídu "na svoje". Trasy vás prevedú po okolitých zákutiach, zvážniciach, singeltrackoch, lúkach a časť pôjde cez krásne úseky zo známeho Púchovského a Marikovského maratónu. Samozrejme nebudú chýbať ani výšľapy na vyhliadkové miesta. Príď a uži si okrem super bikovačky aj sprievodné akcie s hudobným koncertom, tombolou a diskotékou. Športu zdar a cyklistike zvlášť! :-)

AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly

AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly

MTB klasika pre všetky výkonnostné skupiny cyklistov v jedinečnom prostredí Súľovských vrchov. Trasy vedúce aj po úplnej hranici prírodnej rezervácie, cez skalné kaňony, po lúkach s neopakovateľnými panoramatickými výhľadmi. AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly - aj to je cesta ku zdraviu !

ŠKODA STUPAVA TROPHY

ŠKODA STUPAVA TROPHY

Sme organizátormi najväčších pretekov v horskej cyklistike na Slovensku známych ako ŠKODA STUPAVA TROPHY. Preteky sa odohrávajú v krásnom podhorí Malých Karpát. Hlavne sme partia kamarátov, ktorých spojil spoločný záujem o cyklistiku a všetko, čo sa krúti okolo nej. Chceme tento šport viac priblížiť širokej verejnosti a všetkým vekovým kategóriám. Je to o radosti z pohybu v prírode, zdravého spôsobu života a v neposlednom rade aj o ekologickej alternatíve dopravy.

ŠKODA Horal MTB maratón

ŠKODA Horal MTB maratón

ŠKODA HORAL MTB maratón je jedinečný vysokohorský MTB maratón na Slovensku. Najvyšší bod HORALU sa nachádza na Kráľovej hoľi vo výške 1946 metrov nad morom. Okrem najnáročnejšej 134 km trasy "HORAL KREJZI" sú pre bajkerov k dispozícii aj ďalšie 4 menej náročné MTB trasy. HORAL je pripravený aj pre rodinné družstvá. HORAL, zážitok zaručený!

ŠKODA Slovenský raj

ŠKODA Slovenský raj

MTB cyklomaratón určený pre všetky vekové kategórie od začínajúcich cyklistov, mládež v sprievode rodičov, ale aj profesionálov. Trasy vedú atraktívnou oblasťou SLOVENSKÝ RAJ – SEVER v okolí Hrabušíc - Podkesku. Povrch trate štrk, kamene, spevnené cesty, lesné chodníky, vodorovné rebríky a stupačky, asfalt, poľné cesty a tráva, profil trate s náročnými stúpaniami a zjazdmi.